מדריך שימוש באפליקציית "מקומי"

את האפליקציה יש להתקין או על ידי לחיצה על הקישור שתקבלו ב-SMS או מהחנות המתאימה באנדרואיד או האייפון.

בפתיחה ראשונה של האפליקציה תתבקשו להזדהות על ידי הזנת מספר הטלפון הנייד. לאחר הכנסת מספר הטלפון ו"שלח", יישלח לאותו טלפון (המספר שהכנסתם) הודעת SMS עם כתובת. לחיצה על הכתובת תכניס אתכם לאפליקציה. בפעם הבאה שתיכנסו לאפליקציה מקיצור הדרך בסמארטפון, הכניסה תהיה ישירה למסך ההודעות.

בכניסה לאפליקציה יופיע מסך ההודעות עם כל הקבוצות שאתם חברים בהם.
לחיצה על קבוצה מסוימת תפתח לכם את ההודעות באותה קבוצה כאשר ההודעה האחרונה מופיעה הכי למטה

אפשר לראות מתחת לשם הקבוצה (רשימת תפוצה כללית) כמה חברים וכמה מנהלים בקבוצה. כאן רואים רק הודעה אחת האומרת "הקבוצה נוצרה".

לחיצה על שם הקבוצה (רשימת תפוצה כללית) תפתח תפריט ניהול הקבוצה.

כאשר נכנסים ל"מנהלי הקבוצה" או "חברי הקבוצה" ניתן לראות את כל רשימת החברים. לחיצה נוספת על שם החבר/ה תוביל לאפשרות לחייג לאותו אדם. השיחה מתבצעת דרך חייגן הטלפון.

"השתקת הודעות" – במקרה ואתם מעוניינים להשתיק קבוצה ספציפית ולא לקבל התראות כאשר נשלחות הודעות בקבוצה זו, עליכם להעביר את כפתור ההשתקה למצב ON. במצב של השתקה, לא תקבלו התראות על ההודעות חדשות, אלא רק לאחר שתפתחו את האפליקציה היא תטעין את ההודעה. הסרת שמכם מהקבוצה יכול לעשות רק מנהל.

מחיקת הודעות – שולח ההודעה מגדיר תאריך תפוגה לכל הודעה. הודעות מוצגות באפליקציה עד לתאריך התפוגה ולאחר מכן הן ייעלמו באופן אוטומטי. מבנה זה של האפליקציה נועד מתוך רצון שהאפליקציה תשמש כלוח מודעות.