ספורט וחוגים:

מרוץ אצבע הגליל
יציאה מכפר בלום
יום ו', 8.3 כינוס ב-6:00
פרטים בקישור

ניצוצות תל חי
אמנות-כתיבה-אנימציה-ריקוד-קולנוע-תאטרון

מכללת תל חי

ימי ו' החל מה 1.2
פרטים בקישור

חוג פילטיס מזרן בהדרכת ג'ני קשוב
בית העם בבית הלל
ימים ב' ו ה' ב- 17:30
פרטים בקישור
נא להתקשר לתאום

סטודיו ליוגה- לנה טרובין
מושב בית הלל
מגוון שעורים לקבוצות ולבודדים
פרטים בטל. 052-8568077

ליגת ישובים בכדורסל
לבנים ולבנות כיתות ד'-ו'

להרשמה ופרטים:
איתי ירושלמי
מנהל מחלקת כדורסל הפועל גליל עליון
נייד: 050-2222007, פקס: 04-6816661

מעגל אימהות ותינוקות בתנועה
קליניקה במרכז ההדרותרפי-
מבואות החרמון
ימי ג' בין השעות 10:00-12:00
פרטים בקישור

משתחררים מהכאב
קליניקה במרכז ההדרותרפי
מבואות החרמון
פרטים בקישור

תזונאית קלינית
קליניקה במרכז ההדרותרפי 
מבואות החרמון
פרטים בקישור

חדר כושר שיקומי
מרכז הדרותרפי במבואות החרמון
פרטים בקישור

שחיה ואירובי במים לנשים
מרכז הידרותרפי במבואות החרמון
פרטים בקישור

קבוצת רכיבת אופניים
למתחילים ומתקדמים

מפגש האופניים- מושב בית הלל

חוג פינג פונג
בית ותיקי הגליל
ימי א' החל מה 5.11 בשעה 16:30
ללא תשלום
מותנה בהרשמה מראש
פרטים והרשמה בטלפון 6997420 שלוחה 5

משחקי כדור לבנות ובנים
בהדרכת ששה
כיתות א'-ו'
מגרש הספורט המשולב בית הלל
ימי ו' 16:00-18:00

קרוספיט קידס וקרוספיט ג'וניור
בהדרכת חן עמית
לכיתות ב'-ה' ו ו'-י'
מושב בית הלל
ימי ד' 16:00-16:45, 17:00-17:45
פרטים נוספים והרשמה
ניקול 050-5742777


מועדון טריאתלון גליל עליון
מגוון קבוצות לכל הגילאים
פרטים בקישור

מועדון כדורגל גליל עליון
פרטים באתר
http://www.gefc.club/
ובקישור

חוג ריקודי עם בהדרכת רווית
החוג עבר לבית העם בכפר יובל

בימי רביעי 
18:30-גימלאים ונהנים
19:30- למתחילים
21:00- למתקדמים

חוג היפ הופ לילדים ונוער
בית העם מושב בית הלל
יום ג' 18:00-20:00

חוג ברידג' מושב בית הלל
מועדון המחלבה 
מוצ"ש 20:00-22:30
פתוח גם למתחילים
ללא תשלום

מועדון הברידג' עמק החולה
במבואות החרמון

מתנ"ס מבואות החרמון
ימי ד' 20:00-23:00
לפרטים נא להתקשר לרוני
0542278005

שעורי יוגה בבית הלל
שיעורי אשטנגה ויניאסה יוגה, יוגה תרפיה
ומדיטציה
בסטודיו ביתי ונעים.
לפרטים נוספים צרו קשר 052-8568077 - לנה

קליניקה קהילתית צפון
במרכז ההידרותרפי מבואות החרמון
טיפולי רפואה משלימה
פרטים בקישור

אימוני cross fit במושב בית הלל
בהדרכת אורי ישראלי
פרטים בטלפון
050-6300036


קבוצת שומרי משקל
במושב, בהנחיית דנה בלאו
הורדת משקל בהנאה ותבונה
והרגלי אורך חיים בריא
לפרטים ניתן ליצור קשר
עם דנה 0508939091-


שעורי איינגאר יוגה
בית העם בבית הלל
ימי חמישי 07:30-09:00
לפרטים:
רחלי 054-5522112

כדורעף בוגרים ונוער
בימי ו' 15:00-17:00
באולם הספורט כפר יובל/יסוד המעלה
פרטים- רוני 0542278005

קליניקה קהילתית ברפואה סינית
קרית שמונה, בניין משאבים
טל. 0523490697
פרטים בקישור


       שונות:

השוק הגלילי המקומי
צומת יסוד המעלה
ימי חמישי  09:00-16:00

כל הילדים צוחקים
הפננינג מושלם להורים ולילדים

גליליון מרקט- מתחם גליליון
כל יום רביעי החל מ 16:30
כניסה חופשית
פרטים בקישור

בית הכנאפה
מקום חדש לקבוצות ופרטיים
סדנאות הכנת כנאפה

שביל הלולים בכפר גלעדי
טל. 0508371402 איתן
       04-6896762  אתי

יקב נחל חרמון
מושב שאר ישוב
לתאום סיורים וטעימות
מישל 050-5369796

בעמותת ותיקי הגליל 
מזמינים אותכם להתנדב!

הכנסו לקישור וצפו בשלל
אפשרויות הפעילות 
ההתנדבותית בעמותה
דרושים מתנדבים לקרן לידידות
לחץ כאן לפרטים

דרושים מתנדבים לעמותת
"כוכב הצפון" לחץ כאן לפרטים


מגייסים מתנדבים!
באתרי מורשת בגליל העליון

פרטים בקישור

שולמן-מוזאון לשוקולד
קבוץ דפנה
סיורים, סדנאות וחנות המפעל
טל. 054-5902198

חדש באזור!
ESCAPE ROOMS
בעמיר, במחניים, בהגושרים
ובראש פינה
בילוי אתגרי ומגבש
פרטים בקישור

 

אינדי פארק- פארק אקולוגי לילדים
בשדות יסוד המעלה
שייט קאנו, פארק חבלים, הפעלות לילדים
באמצע השבוע בין השעות 09:00-17:00
סגור בשבת

ספריית מבואות החרמון
לבקשתכם - בימים ראשון ושלישי
הספרייה פתוחה עד 18:30
בשאר הימים עד 16:00
04-6818035

המרכז לגיל הרך בקרית שמונה
פעילויות לתינוקות ולגיל הרך
פרטים בקישור

"קפה רוזה"- מפגש ותיקים וסטודנטים
עמותת ותיקי הגליל-תל חי
מחפשים מתנדבים
ראה קישור

ספריית בית הלל
בימי ד' בשעות 16:00-18:00
בימי ו' בשעות 16:00-18:00


מועדון "גיל הזהב" מבח"ר
מועצה אזורית מבואות החרמון
ראו קישור





 




        סרטים:

סינמטק ראש פינה
הכנסו לקישור

http://www.roshpinacine.com

דרך הסרט לקולנוע איכותי
אולם המופעים במטולה
הסרט:


        הופעות ומופעים: 
 
שני ילדים בתנור-קומדיה למבוגרים
היכל התרבות בקרית שמונה
יום ה', 14.2 ב- 21:00
פרטים בקישור

קרן פלס- שקופים
בית העם בכפר בלום
מוצ"ש, 16.2 ב- 21:00
פרטים בקישור

ביקורים קאמריים
קונצרט-רביעיית פסנתר

מרכז קלור בכפר בלום

יום ב', 18.2 ב- 19:30

הדיבוק- תאטרון גשר
במסגרת תכנית המינויים
בית העם בכפר בלום
יום ג', 19.2 ב- 20:30
יום ד', 20.2 ב- 17:00

גיל שוחט מארח את הראל סקעת
היכל התרבות בקרית שמונה
מוצ"ש, 23.2 ב- 21:00
פרטים בקישור

אחת אחת ואחת- להקת ורטיגו
בית העם בכפר בלום
יום ב', 25.2 ב- 20:30

שעת סיפור נודדת
עכבר העיר ועכבר השדה
בית טורקיז קיבוץ עמיעד
יום ג', 26.2 ב- 17:00

הסוד של לני- לילדים
היכל התרבות
יום ג', 26.2 ב- 17:00
פרטים בקישור

MAKE OVER-תאטרון מראה
היכל התרבות בקרית שמונה
יום ד', 27.2 ב-21:00

יעקב כהן במופע סטנד אפ חדש
היכל התרבות בקרית שמונה
מוצ"ש 2.3 ב- 21:00

ריקי גל- אינטימית
מלון פסוןרל בכפר בלום
יום ה', 7.3 ב- 21:00
פרטים בקישור

שעת סיפור נודדת:
מרק כפתורים
מועדון קבוץ מלכיה
יום ג', 12.3 ב- 17:00
פרטים בקישור

עוץ לי גוץ לי- תאטרון הקאמרי
היכל התרבות בקרית שמונה
יום ג', 12.3 ב- 17:00

GO - מחול
מרכז קלור בכפר בלום
יום ה', 14.3 ב- 19:00
פרטים בקישור

אמא מאוהבת-תאטרון הקומדיה
היכל התרבות בקרית שמונה
יום ד', 13.3 ב- 21:00

סטראוטיפי- אנסמבל ציפורלה
בית העם בכפר בלום
יום ה', 14.3 ב- 20:30
פרטים בקישור

MAKE OVER-תאטרון מראה
היכל התרבות בקרית שמונה
יום ה', 28.2 ב-21:00
מוצ"ש, 16.3 ב- 21:00
מוצ"ש, 30.3 ב- 21:00

ליצנים מחפשים משמעות- תאטרון המילה
מרכז קלור בכפר בלום
יום ב', 18.3 ב- 17:00

סימני דרך- תאטרון הבימה
במסגרת תכנית המנויים
בית העם בכפר בלום
יום ג', 26.3 ב- 20:30
יום ד', 27.3 ב- 17:00

VOCA PEOPLE- סיבוב הופעות חגיגי
בית העם בכפר בלום
מוצ"ש 16.3 ב- 21:00

מקהלת הצבא האדום והגבעתרון
אודיטוריום מרכז הכרמל חיפה
יום א', 24.3
רכישת כרטיסים מרוכזת והסעה 
מהגליל
לפרטים: אורי גנני 0526596512

סיפור המגילה
היכל התרבות בקרית שמונה
יום ה', 28.3  ב- 17:30

קול המוסיקה- פסטיבל אביב 2019
מלון פסטורל בכפר בלום
ימים ה'-שבת 28-29.3
פרטים בקישור 
 
        הרצאות ומפגשים

שבתרבות
בית הראשונים יסוד המעלה
שבת,  ב-11:00
מפגשים קרובים:
16.2- תא"ל מיל. אסף אגמון, דפני ליף
פרטים בקישור

סדרת הרצאות
מרצה וקפה 2
הספריה העירונית בקרית שמונה
הרצאה שלישית:
בין מרוקו לירושלים- נטע אלקיים
יום ג', 19.2 ב- 20:00
לתכנית כולה הקש כאן

הפורום הגלילי האזורי
בית הראשונים ביסוד המעלה
ימי א' ב- 18:00
24.2-הראל דמתי המפקח על התעבורה
אזור הצפון

פרטים בקישור

במסגרת סדרת "מה הסיפור"
לאונרד כהן- החיים ,השירים
הכרטיסים אזלו

מרכז קלור בכפר בלום
יום ד', 13.2 ב- 20:00

שבתרבות בחירות 2019
אולם אגמוניה, אגמון מרקט
שבת, 16.2 ב- 10:00

כשאמא באה הנה
ערב שירה עם אופירה גלוסקא וגיא שגיא

אודיטוריום נעמי, מתנ"ס מבואות החרמון
יום ה', 21.2 ב- 19:30
פרטים בקישור

סדנת הדלקת אש בשיטות קדומות
מוזאון האדם הקדמון במעין ברוך
יום ו', 22.2 , 10:00-13:00
פרטים בקישור

סיפורים מקצה האצבע- הגליל העליון 
במלחמת העצמאות

אולם המופעים במטולה
יום ה', 14.2 ב- 20:00

פרלמנט הזמר בגליל
"חזקה מהרוח"- שירים על נשים

חדר האוכל של איילת השחר
מוצ"ש 2.3 ב- 19:00

במסגרת תכנית מה הסיפור?
קצר וקולח- נשים ונשיות
שחקנים קוראים סיפורים קצרים בפני קהל
מרכז קלור בכפר בלום
יום ד', 6.3 ב- 20:00

על הגרוטסקי והמכוער באומנות
סדרת הרצאות ע"י זהר רובינשטיין

מוזאוןבר דוד קבוץ ברעם
ימי ד' החל מה 6.2 בשעה 18:00
פרטים בקישור

חוברת פעילות עמותת ותיקי הגליל
לחץ כאן

בין הפעילויות בחוברת:
קתדרה למבוגרים- לימודים סמי אקדמיים
טיולים בארץ ובעולם-"שביל באמצע"

אורורה
תערוכה של עמותת שלושת הנחלים
גלריית החשמליה בשדה נחמיה
פתיחה חגיגית:
שבת, 16.2 ב- 12:00

שלישי בקלור
איכות חיים- תנועה, מוח, אומנות ואושר

מרכז קלור בכפר בלום
ימי ג' החל מה 9.10.18
בין השעות 09:00-12:30
הרשמה בעמותת ותיקי הגליל

בית מדרש חילוני/ גלילי
30 מפגשים בנושא
מחלנים את הברית החדשה עם ארי אלון

מועדון קבוץ חולתה
ימי ג' החל מה 16.10
בין השעות 09:00-12:00
לפרטים:גאולה לפיד 0523770582

בשביל הטבע-קיימות בגליל העליון
מרכזת: עופרה דניאל לביא
כפר סאלד
קורס שפת הציפרים
גידול ירקות בגינה הביתית

קורס קליעה בצמחים רכים
שימור נגר עילי בגליל העליון
גינון ירקות אורגני
מקש לזהב
קורס פרמקלצ'ר

פרטים בקישור

סדרת הרצאות:
דתות ופולחן מימי המקרא ועד ימינו
בארץ ובעולם- יד בן צבי

אולם זרגדין מכללת תל חי
ימי ג' החל מה 13.11 16:30-19:30
פרטים בקישור

מרכז השתלמויות
מתנ"ס מבואות החרמון
קורסים חדשים:
NLP -טכניקות ומיומנויות פסיכולוגיות 
ארומתרפיה למטפלים במגע

פרטים בקישור
 
פעילויות במסגרת אקדמיה בכיכר:
לדף הבית של אקדמיה בכיכר
גלריה "?" קבוץ עמיר
תערוכה חדשה:
מבטים טבע ומקום
יונתן אופק, נטע גלילי שמש, יזהר דורון

נעילה: 23.2
פרטים בקישור

גלריית מחניים, גלריית המבואה
קבוץ מחניים
תערוכות חדשות
רוני נתיב- אופסילמבה
עירית שטקלמכר-"אין דבר"
פתיחה בשבת 19.1 ב- 11:00
נעילה- 23.2
פרטים בקישור
 
פסטורליה במילים- סדרת הרצאות
מלון פסטורל בכפר בלום
ההרצאה הבאה:
עו"ד אביגדור פלדמן-
הרשעת חפים מפשע וזיכרון כוזב

יום ד', 27.2 ב- 20:30
לתכנית השנתית לחץ כאן

הרצאות בנושא אומנות- סמדר שיפטן
נפלאות היצירה האנושית
25 מפגשים. ימי א' החל מה 7.10 קבוץ עמיר
יוצרים שחורים מאפריקה, אירופה ואמריקה
24 מפגשים, ימי ב' קבוץ מחניים
ערים באומנות
ימי ה', קבוץ מחניים
פרטים בקישור
 
מיזם בריאות ואריכות חיים בגליל
לכניסה לאתר לחץ כאן


לחדשות ועדכונים מפעילות
עמותת ותיקי הגליל (תל-חי)
לחץ כאן


       
טיולים

לידיעת ההולכים בשביל ישראל
תחנת שביליסטים בקפה רוזה
קמפוס מערבי תל חי
פרטים בקישור


סיור אמנות- גני הסיפור בחולון
בהדרכת סמדר שיפטן
יום ב', 18.2
פרטים בקישור

סיור אומנות לעכו ותפן
בהדרכת סמדר שיפטן
יום ג', 26.2
פרטים בקישור

טיול לבקעה ולירושלים
מועדון 60+ שאר ישוב/ בית הלל

ימים ד', ה' 27-28.2
פרטים בקישור

חגיגה יוונית- סופ"ש באתונה
ארגון: אורי גנני
ימים ה'-א' 7-10.3
פרטים בקישור

סיור אומנות- עמק יזרעאל והגלבוע
בהדרכת סמדר שיפטן
יום א', 17.3 (המועד שונה)
פרטים בקישור

סיור אמנות ברומא- בהדרכת סמדר שיפטן
11-19.5
פרטים בקישור


טיולי חו"ל- עמותת ותיקי הגליל
תכנית הטיולים מצורפת לחץ כאן
שייט על נהר הדאורו- פורטוגל סוף יוני
מקדוניה, אלבניה ומונטנגרו- תחילת יוני
מרוקו ארץ המגרב- סוף מרץ
ספארי טנזניה והאי זנזיבר- תחילת יולי

פרטים נוספים בקישור:
http://www.vatikim.org.il/trip/trip-out
לפרטים נא לפנות לאביבה להב
053-7315823

תכנית טיולי חו"ל שנתית
ארגון: רקפת הדני
הדרכה:רואים עולם, החברה להגנת הטבע
קוריאה הדרומית ופריחת הדובדבן- יציאה 30.3.19

הבלקן מתעורר- מקדוניה, אלבניה ומונטנגרו- יולי 2019
קוסטה ריקה וקובה- דצמבר 2019
פרטים בקישור

תכנית טיולים שנתית
משוטטי הגליל העליון
ראו בקישור